Tales Of Pirates

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » O wszystkim
  •  » Jak zrobić zdjęcie na komputerze w niecałą minutę!

#1 2010-08-09 21:00:33

 SonGoten

http://i19.tinypic.com/4trhua1.jpg

Skąd: Phantom Sea
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 466
Punktów :   13 

Jak zrobić zdjęcie na komputerze w niecałą minutę!

Jak zrobić zdjęcie na komputerze w niecałą minutę! A mianowicie nie trzeba bawić się w wyciąganie telefonu robie nie zdjęcie , robienie jeszcze jednego jeżeli w naszym monitorze odbija się nasza twarz i widoczna jest na zdjęcie hihi ^^ .

Do rzeczy:

Najpierw musicie wcisnąć prosty przycisk na klawiaturze
Pisze na nim: (Print Screen)
______
|  Print |
|screen| <-- tak on mniej więcej wygląda <hahaha> trochę niekształtny bo nie chciało mi się bawić xD
| _____|
|sys Rq|

Tutaj macie zaznaczone gdzie na klawiaturze możecie go znaleźć : P
http://img833.imageshack.us/img833/9724/zzzb.jpg

Gdy nacisnęliśmy już ten klawisz to czas odwiedzić paint , taki program to rysowania znajdziecie go naciskając Start następnie > wszystkie programy > akcesoria i tam możecie znaleźć ten program , jeżeli jego tam nie ma choć powinien być to naciskacie Start > wyszukaj (taka ikonka z lupą) i tam macie możliwość odnalezienia tego programu bądź innego.

Następnie po włączeniu programu Paint naciskacie edycja > wklej i tam automatycznie wkleja wam się zdjęcie które zrobiliście wcześniej , nie komórka ani aparatem tylko przyciskiem od klawiatury xP
Później naciskacie Plik > zapisz jako... > następnie nadajemy temu zdjęciu nazwę lub jak kto woli plikowi nawę i klikamy końcową część Czyli ZAPISZ!

Zrobiłem to z tego względu że kiedyś na foru miałem lub nadal mam sam juz nie wiem numer gg i ludzie pytali się mnie nawet o to jak zrobić zdjęcie i dla naszej koleżanki z forum ; P

Offline

 
  • Index
  •  » O wszystkim
  •  » Jak zrobić zdjęcie na komputerze w niecałą minutę!

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB Tibia11 Forum o Heroes 3 www.rumble-fighter.pun.pl Shizmo - Portfolio

Przenieś do

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora